Hakkımızda

 

Bir Umg Uysal şirketi olan Avrupa İmplant, dental implant başta olmak üzere çeşitli alanlarda dental sektöre katma değeri yüksek ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Ana faaliyet alanı dental implant sistemleri olan Avrupa İmplant, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üniversitelerle ortak bilimsel ve teknolojik AR-GE projeleri üretmeyi, kendini ve sektörü geliştirmeyi, alanında öncü konuma yükselmeyi, ülkemize bu anlamda değer ve katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

1976 yılında kurulan Umg Uysal'ın, 1999 yılından günümüze başarısı ulusal-uluslararası arenada tescillenen dental implant tecrübesi bulunmakadır.

Yıllarca medikal ve dental sektöre hizmet vermiş alanında uzman kişilerin yılların yönetim ve üretim tecrübelerinin bir araya geldiği Avrupa İmplant, hasta / diş hekimi ihtiyaç ve beklentilerini baz alarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla BioInfinity Dental İmplant Sistemi’ne hayat vermiştir.

 

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizle fark yaratarak, diş hekimi - hasta ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi çalışmalarımız ile dental sektörde öncü konuma gelmek, çağdaş bilimi, teknolojiyi, insan ve ahlaki değerleri benimseyerek yurt içinde ve yurt dışında yapacağımız atılımlar ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

 

Misyonumuz

Avrupa İmplant olarak, yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz ürünlerin tasarımından satış sonrası desteğe kadar diş hekimi-hasta memnuniyetine öncelik vererek, hastaların yaşam kalitesini artırmak görev ve sorumluluğumuzdur.

Tanıtım Videomuz Avrupa Implants
Kariyer Fırsatları

Kariyerinize Bizimle Devam Edin!

Açık Pozisyonlar