CEO'nun Mesajı

 

Değerli Ziyaretçimiz,

Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz internet sitemizi keyifle ziyaret edeceğinizi umuyoruz. Bir Umg Uysal markası olan ve global dental arenada her geçen gün marka değerli artan BioInfinity'ye değerli destekleriniz ve güveniniz için teşekkür ederiz. 

Avrupa İmplant, dental implant başta olmak üzere çeşitli alanlarda dental sektöre katma değeri yüksek ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Ana faaliyet alanı dental implant sistemleri olan Avrupa İmplant, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üniversitelerle ortak bilimsel ve teknolojik ar-ge projeleri üretmeyi, kendini ve sektörü geliştirmeyi, alanında öncü konuma yükselmeyi, ülkemize bu anlamda değer ve katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

1976 yılında kurulan Umg Uysal’ın, 1999 yılından günümüze dental sektör ve 2001 yılından günümüze başarısı ulusal - uluslararası arenada tescillenen dental implant tecrübesi bulunmaktadır.

Umg Uysal ile yıllarca medikal - dental sektöre hizmet vermiş alanında uzman kişilerin üretim tecrübelerinin bir araya gelerek hayat verdiği BioInfinity Dental İmplant Sistemi, bilimsel gelişmelerin ışığında yaptığı yenilikçi ar-ge çalışmaları, profesyonel üretim ve kalite kontrol alt yapısı, güçlü satış, teknik destek ve servis ağı ile lider implant markası olma yolunda her geçen gün sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Avrupa İmplant, dinamik gelişim gösteren dental sektörde, sektörün ihtiyaçları ve diş hekimlerinin beklentileri doğrultusunda daha kaliteli ve uygun maliyetli üretim yapabilmek için gerekli bilgi ve alt yapı donanımına sahiptir.

Avrupa İmplant, ürün tasarımından satış sonrası desteğe zincirin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalarak kurumsal kimliği, tecrübesi ve kalite anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında başarıyı elde etmeyi ilke edinmiştir.

BioInfinity’yi tercih etmeniz için çok sebebiniz var!

Saygılarımızla,

Dilek Uysal, CEO

Tanıtım Videomuz Avrupa Implants
Kariyer Fırsatları

Kariyerinize Bizimle Devam Edin!

Açık Pozisyonlar